Naturalna sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Ostatnimi czasy pojawił się trend na wykonywanie sesji narzeczeńskiej. I bardzo dobrze! Tak jak wykonuje się próbny makijaż i fryzurę, tak moim zdaniem świetnie jest wykonać sesję z wybranym fotografem. Plusem jest to, że makijaż zmyjecie, a fotografię z okresu narzeczeństwa zostaną jako pamiątka. Można je wykorzystać w zaproszeniach, na ślubie w formie dekoracji czy do prezentacji. Można też podarować rodzicom na prezent fotoksiążkę z Waszymi wspólnymi zdjęciami (ja tak właśnie zrobiłam!). Sesja narzeczeńska we Wrocławiu to idealny pomysł.

Wartość sesji narzeczeńskiej

Dlaczego to takie ważne? Zdjęcia ślubne, to pamiątka NA CAŁE ŻYCIE! Nie będziecie oglądać ich tylko Wy, Wasi najbliżsi, ale także Wasze dzieci i wnuki. Drugą, bardzo ważną sprawą jest to, że jeśli będzie Wam nie komfortowo w czasie tej półtorej godziny spędzonej z fotografem, to co dopiero w Waszym najważniejszym dniu, jakim jest ślub. Możecie otrzymać wiele wskazówek co do tego na co zwrócić uwagę w dniu ślubu. Po takiej sesji, moja obecność w dniu ślubu nie wywołuje praktycznie żadnego zakłopotania.

Efekt finalny musi Wam się podobać. Zastanówcie się, co jest dla Was najważniejsze w dniu ślubu. Jeśli reportaż, zróbcie sesję miejską. Jeśli portret, poproście o sfotografowanie Was razem i osobno. Może liczą się dla Was detale, także poproście fotografa, by zrobił parę ujęć np. pierścionka zaręczynowego. Wtedy w dniu ślubu będziecie pewniejsi, będzie Wam bardziej komfortowo i przyjemniej.

Jak się ubrać na sesje zdjęciową ?

To zależy czego oczekujecie od sesji. Może być ona bardzo naturalna i wtedy ubierzcie się wygodnie i po swojemu. Może być bardziej stylizowana np. już pod klimat czy motyw przewodni ślubu.

  • Dziewczyny na pewno wdzięcznie wyglądają w sukienkach, ale jeśli to nie twój styl to ubierz dobrze dopasowane jeansy.
  • Zawsze na czasie będą dżinsy i biała koszula, ale możecie poszukać też coś w naturalnych stonowanych kolorach.
  • Wasza stylizacja musi stanowić całość i fajnie do siebie pasować, uzupełniać się.
  • Minimalizm praktycznie zawsze się sprawdza, dlatego unikajcie wzorków i napisów, które zwracają na siebie uwagę.

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu – cena.

Cena zależy od doświadczenia fotografa i oscyluje w granicach 250-1000 zł. Czasem fotografowie oferują sesję narzeczeńską taniej, w pakiecie ślubnym. Warto zaplanować taką sesję w swoim budżecie, na pewno będzie to piękna pamiątka na lata, zupełnie odmienna niż zdjęcia ślubne.

Ślub we Wrocławiu

Ślub w Zamku Topacz

Ślub w Hotelu Wodnik

Jeśli Ci się podoba ta sesja, będzie mi miło gdy zostawisz komentarz.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia