JAKIM JESTEM FOTOGRAFEM?

Jeśli szukasz tradycyjnego fotografa, który każe uśmiechać się do obiektywu – nie jestem dla ciebie. Nie każę Ci pozować. Podpowiem Ci co możesz zrobić, jak się ustawić by jak najlepiej wykorzystać światło, jednak wolę fotografować ludzi takimi jacy są: bawiącymi się, czułymi, pozwalającymi by wiatr targał ich włosy. Chcę by Twoje zdjęcia były prawdziwe, tak prawdziwe, że zabiorą Cię z powrotem do tamtych chwil.

Fotografka, architekt krajobrazu, pasjonatka różnych sportów, mama dwójki świetnych chłopaków. Zaufaj mi, byłam w tym samym miejscu co ty… szukałam osoby, który zrozumie moją wizję, sprawi, że poczuję się komfortowo w tej niecodziennej dla mnie sytuacji. Która wykona zdjęcia, będące bezcenną pamiątką nie tylko dla mnie, ale również dla moich bliskich. Która zobaczy swoimi oczami, takiego ciebie jakim jesteś.

COLLECT MOMENTS NOT THINGS

Fotograf ślubny Wrocław

Bez problemu porozumiewam się w języku angielskim. Szybko nawiązuję kontakt z ludźmi i uwielbiam międzynarodowe wesela. Wiele par, z różnych krajów, już mi zaufało. Jeśli więc planujesz ślub z charakterem, pełnych Was i Waszych pomysłów – w plenerze, rustykalny, minimalistyczny, slow czy industralny, świetnie trafiliście! Napiszcie do mnie jak najszybciej, bardzo pragnę Was poznać! Chętnie zostanę Waszym rodzinnym fotografem i spotkam się z Wami przy wielu innych okazjach – chrzcinach, urodzinach czy na sesjach biznesowych.

Jako fotograf ślubny Wrocław mam duże doświadczenie w branży i bardzo lubię pomagać moim Parom Młodym. Dlatego zrobiłam dla Ciebie listę polecanych przez mnie firm – filmowców, florystów, makijażystek i miejsc na wymarzone wesele. Pracowałam z nimi i podobają mi się efekty ich pracy, oraz co równie ważne, są fajnymi ludźmi! KLIK

Mam również dużo pozytywnych opinii, co możesz sprawdzić na moim profilu google lub na facebooku.

Publikacje

Te chwile są najważniejsze

Fotograf ślubny Wrocław

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia