Nowoczesny ślub w Zamku Topacz- Wrocław

Ślub w Zamku Topacz się nie zapomina. Doświadczyłam pięknego ukoronowania ich miłości razem z rodziną i przyjaciółmi. Anna i Andreas podarowali mi ogromny ładunek emocji i wzruszeń, którymi napakowałam kieszenie. Na miejsce ceremonii wybrali zjawiskowy Kościół Uniwersytecki we Wrocławiu, a po tym wesele odbyło się w kultowy już Zamku Topacz. To cudowne, klimatyczne miejsce z pięknym jeziorem nad którym zrobiliśmy sesję plenerową. Sesja odbyła się w czasie wesela i z uwagi na to, że ślub odbył się dość wcześnie, mieliśmy na to całą godzinę. Przespacerowaliśmy się po terenie Zamku Topacz i w międzyczasie powstały magiczne ujęcia.

Anna to moja wymarzona nowoczesna Panna Młoda. Delikatna suknia od Maggie Sottero podkreśliła jej urodę i nienaganną figurę. Buty i dodatki glamour były zjawiskowe! Andreas był bardzo elegancki w klasycznym czarnym surducie, później w czasie wesela przebrał się w czarny garnitur.

Przepis na idealny ślub w Zamku Topacz

Jednak najpiękniejsze było to, że na tym ślubie nie liczyło się piękne otoczenie, najlepsza muzyka…liczyli się oni i wspaniale to było widać na każdym kroku. Liczne przemowy, toasty o nich, o ich znajomości i miłości – wzruszające, pełne wspomnień, ale też uśmiechów. Zdjęcia, filmy niespodzianki i te samodzielnie przygotowane przez Parę Młodą dla gości. I wspaniała zabawa. Na przykład oczepiny na których przez przypadek został stracony suto zastawiony stół lub goście obrzucający się tortem. Działo się…w związku z tym musicie to zobaczyć!

Miejsce: Zamek Topacz
Video: Ślubokręt
Zespół: DeGENTLEMEN
Suknia: Maggie sottero
Buty: Dune London
Kwiaty: Kwiaciarnia Dafe

Dziękuję, że poświęciłaś chwilę na obejrzenie tego reportażu! Jeśli Ci się spodobało, będę wdzięczna za komentarz poniżej. Miłego dnia!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia