HOTEL WODNIK ślub i wesele we Wrocławiu

Wrocław posiada wiele pięknych miejsc na przyjęcie ślubne, jednak Hotel Wodnik skradł mi serce. Przepiękne oświetlone sale, możliwość wyjścia na zewnątrz i pyszne jedzenie, czyni z tego miejsca idealną salę weselną. Wesele może również odbyć się w namiocie.
Ślub Hani i Andrzeja został przełożony z powodu pandemii o rok. I całe szczęście, bo w pierwotnym terminie, Panna Młoda szła by do ołtarza ze złamaną nogą. Miałam wielką przyjemność towarzyszyć Hani w wyborze sukni ślubnej i uwiecznić tą chwilę również jako pamiątkę dla niej! Salon sukien ślubnych doskonale się do tego nadaje, ponieważ panuje tam wspaniała atmosfera. Padło na jedwabną suknię projektantki Agaty Wojtkiewicz z przepięknymi butami ślubnymi od Kafka Concept.
Ceremonia zaślubin odbyła się na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, w Kościele na Piasku. Po ceremonii Państwo Młodzi wraz z gośćmi wybrali się na przystań by dopłynąć do Hotelu Wodnik statkiem. Przygotowania Pary Młodej odbyły się również na Ostrowie Tumskim i w tym celu wynajęli apartament w hotel u The Bridge we Wrocławiu. Nowoczesny, minimalistyczny i industrialny charakter tego miejsca stanowił przepiękne tło do ich przygotowań.

Hotel Wodnik

https://justynapruszynska.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia