Rustykalny ślub Polna Zdrój Wleń

Polna Zdrój to magiczne miejsce na Dolnym Śląsku. Miejsce stworzone z pasji i miłości. Wleń. Do tej małej miejscowość w okolicach Jeleniej Góry, przyjeżdżają goście z całego świata, by razem z Parą Młodą świętować ich najpiękniejszy dzień – dzień ślubu. Co jest wyjątkowego w Polnej? Jej właściciele Magda i Mateusz, które tworzą to miejsce. Ich wizja na śluby slow wedding, czyli kameralne uroczystości pełne prawdziwych emocji, autentycznego, nieudawanego początku wspólnej drogi dwojga ludzi.

Stylizacja ślubna i dekoracje

Panna Młoda postawiła na piękne ażurowe body (tak body!) i zwiewną spódnicę. Dopełnieniem był wianek z leśnymi jeżynami i różami oraz przepiękny bukiet. Cała stylizacja idealnie pasowała do jej filigranowej figury i delikatności.Pan Młody elegancki garnitur uzupełnił białymi trampkami.

Stoły zostały zasłane granatowymi obrusami, co nadało przytulności przeszklonej sali. Złote dodatki i nietypowa zastawa ślubna dopełniły całości.

Slow wedding czyli ślub bez bez

Idea slow wedding jest coraz popularniejsza. Zastanawiasz się pewnie co to takiego? To odejście od pewnych tradycji, które niekoniecznie pasują każdej Parze Młodej. Nie ma więc takich elementów jak pierwszy taniec czy oczepiny. Jest spontanicznie, a ludzie cieszą się z bycia ze sobą, delektują się jedzeniem i miłą dla ucha muzyką.  W międzyczasie wybrałam się również z Parą Młodą na krótki plener ślubny na terenie Polnej Zdrój.  Pięknie zachodziło słońce, a spacer był bardzo przyjemny. Na tym weselu na przykład muzyka jazzowa na żywo była do godziny 22 i dopiero zaczęły się tańce.Na pożegnanie wszyscy goście otrzymali w podziękowaniu za przybycie ozdobione sukulenty.

Zapraszam Was zatem na reportaż z pięknego rustykalnego ślubu.

Miejsce: Polna Zdrój
Muzycy: The Sunny Side
Dekoracje, kwiaty: Sabada dekoruje
Winietki: Cudowianki
Suknia: Anna Kara
Angelika (Panna Młoda) : „Prześliczne! ❤️
Zorka.

Zajrzyj na inny przepiękny ślub w Polnej Zdrój.

To nie dym…to ciekły azot, czyli jakieś -210 stopni Celsjusza. Taki żart barmana 🙂


3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia