Opinie

Naturalna sesja narzeczeńska we Wrocławiu Pruszyńska

Ola & Marcin

Otrzymaliśmy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, którą robiła nam Justyna i nie możemy wyjść z zachwytu! Zdjęcia są wykonane profesjonalnie i niesamowicie oddają uczucia, nie spodziewaliśmy się aż tak cudownego efektu. Podczas spotkania Justyna sprawiła, że bardzo szybko poczuliśmy się swobodnie i dawała mnóstwo wskazówek. Sama wybrała urocze miejsce sesji właściwie zaraz obok naszego domu, choć wcześniej nie mieliśmy pojęcia o jego istnieniu 😉

Zdjęcia są przepiękne i nie mamy żadnych wątpliwości, że Justyna będzie najlepszym wyborem jako fotograf na naszym ślubie. Dziękujemy!

Ania & Marcin

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, które pozostaną we wspomnieniach na zawsze. I te właśnie chwile – Naszego Ślubu – udało się Justynie zatrzymać w kadrach jakże pięknych i profesjonalnie wykonanych zdjęć.
Justyna jest osobą bardzo dyskretną, kreatywną, zawsze uśmiechniętą, co pozytywnie wpłynęło na jakość i ilość zdjęć.

Ślub, wesele i plener to były jedne z niezapomnianych chwil, które dzięki Justynie stały uwiecznione dla Nas i dla Naszych najbliższych. Kiedy rodzina i znajomi oglądali fotografie – mówili: „My też chcemy takiego fotografa!!!”. To chyba wystarczająca rekomendacja 🙂  Polecamy serdecznie,  Ania i Marcin

Dominika & Łukasz

Pani Justyna Pruszyńska w 2012 r. realizowała sesje fotograficzne obejmujące: przygotowania do ślubu, uwiecznienie ceremonii ślubnej w kościele oraz plener fotograficzny. Jej niezwykła otwartość i miłe usposobienie pozwoliły na stworzenie bardzo przyjaznej atmosfery, która zaowocowała praktycznie bezstresowym przeżyciem tego wspaniałego i pełnego emocji dnia. Nasze zdjęcia oceniamy bardzo wysoko – wprawiają w zachwyt każdego kto je ogląda. Fotografie te uwieczniły wszystkie uczucia jakie towarzyszyły w tym dniu nam i naszym gościom. Gorąco polecamy usługi fotograficzne Pani Justyny Pruszyńskiej. Jej profesjonalne przygotowanie techniczne oraz fantastyczna organizacja czasu pracy zasługują na szczególne uznanie i szacunek.”

Dominika i Łukasz, Wrocław

Napisz do mnie

Na wszystkie maile odpowiadam szybko, ale czasami mogę potrzebować więcej czasu, nawet do 24h.

Obserwuj mnie na @pruszynskafotografia